svētdiena, 21. jūlijs, 2019
Biedrība Jūrkante
Smilšu iela – 9, Salacgrīva, Salacgrīvas novads, LV4033, Latvija

Logo +371 29427095,
Logo dzintra@jurkante.lv
 
Jaunumi

Labdien, cienījamie projektu ieviesēji!
08.04.2011


Pamatojoties uz 2009.gada 13.janvāra Ministru kabineta noteikumiem Nr.33 "Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas savienības atbalstu lauku attīstībai pasākumam "Konkurētspējas veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" un pasākumam "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenōšanas teritorijā"
22.§ 2 Sākot ar nākamo gadu pēc projekta īstenošanas, atbalsta saņēmējs katru gadu līdz 30.martam piecu gadu periodā vietējā rīcības grupā (tas ir- Jūrkantē) iesniedz:

  • 22.§ 2. 1. par šo noteikumu 3. un 4.punktā minētajām aktivitātēm – šo noteikumu 3. un 4.punktā minētajiem normatīvajiem aktiem pievienoto pārskatu par atbalsta saņēmēja saimnieciskās darbības rādītājiem par iepriekšējo kalendāra gadu;
  • 22.§ 2. 2. par šo noteikumu 5.punktā minētajām aktivitātēm – pārskatu par atbalsta saņēmēja saimnieciskās darbības rādītājiem (4.pielikums) par iepriekšējo kalendāra gadu.

Atskaišu veidlapas:

Pārskats par atbalsta saņēmēja saimnieciskās darbības rādītājiem Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" aktivitātē (kods 413)
skatīt šeit ... /Word fails/

Pārskats par projekta īstenošanas rezultātiem Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" aktivitātē (kods 413)
skatīt šeit ... /Word fails/

Ar cieņu,
Dzintra Eizenberga
Biedrības Jūrkante koordinatore
Dzintra.eizenberga@salacgriva.lv
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv